Pierwsze kroki z Trafficweb

Rozpoczęcie pracy z Trafficweb jest łatwe. Nasi eksperci pomogą Ci przenieść istniejące bazy danych i zaoferują szkolenia za pośrednictwem wideoczatu lub w Twoim biurze. Trafficweb jest przeznaczony zarówno dla dużych, jak i małych organizacji z dynamicznym modelem cenowym.

1
Konto
Załóż konto Trafficweb. Skorzystaj z poniższego formularza, aby poprosić o wycenę lub bezpłatną wersję demonstracyjną, jeśli jeszcze nie znasz Trafficweb.
2
Import
Pomożemy Ci zaimportować dane z systemów, z których aktualnie korzystasz i podpiąć do Twojego konta dowolne urządzenia do bezpośredniego przesyłania strumieniowego.
3
Analiza ruchu
Możesz rozpocząć pracę w Trafficweb. Przeczytaj przewodnik szybkiego startu dotyczący harmonogramu bezpłatnego seminarium edukacyjnego z jednym z naszych ekspertów.

Poproś o wycenę lub bezpłatne demo

F.A.Q

Cena, jaką klient płaci za Trafficweb, zależy od wymaganej funkcjonalności. Gdy zostaniesz poproszony o wycenę, ocenimy Twoje potrzeby i zaproponujemy odpowiedni poziom subskrypcji. Ten poziom określa cenę.
Trafficweb obsługuje większość powszechnie używanych urządzeń na rynku. Stale dodajemy obsługę większej liczby urządzeń, gdy coraz więcej klientów się rejestruje.
Trafficweb często staje się centralną częścią naszych rozwiązań dotyczących danych o ruchu użytkowników. Z wszystkimi danymi zebranymi w jednym systemie i intuicyjnym API, staje się również naturalnym hubem dla innych systemów potrzebujących danych o ruchu. Często nasi klienci łączą zarówno systemy GIS, jak i ITS z Trafficweb.