Aplikacje

Trafficweb umożliwia miastom, gminom i innym organizacjom pracującym z danymi o ruchu zbieranie i analizowanie wszystkich danych w jednym systemie. System jest oparty na sieci, obsługuje większość urządzeń na rynku i jest zarówno interaktywny, jak i intuicyjny, co daje inżynierom ruchu i decydentom zupełnie nowe możliwości zrozumienia ruchu i tworzenia przydatnych raportów.

Gminy

Coraz więcej gmin przechodzi na Trafficweb. Zapomnij o jednym systemie na sprzęt i skomplikowanych interfejsach.

Miasta

Zobacz, co dzieje się z ruchem ulicznym w Twoim mieście w czasie rzeczywistym i twórz raporty ilustrujące trend.

Władze

Zoptymalizowany pod kątem dużych zestawów danych i dobrze znanych interfejsów API. Trafficweb jest naturalnym centralnym węzłem danych o ruchu.

Sektor prywatny

Udostępnianie umożliwia korporacjom analizowanie już zebranych danych o ruchu z miast i gmin.


Zrozumienie i raporty

Aby uzyskać dogłębne zrozumienie sytuacji w ruchu drogowym, często wymagane jest połączenie pomiarów. Dzięki Trafficweb wszystkie dane mogą być gromadzone w jednym systemie, który umożliwia przegląd sytuacji na drogach. Dzięki interaktywnym raportom, które użytkownik może łatwo dostosować, tworzenie profesjonalnych raportów odbywa się za pomocą kilku kliknięć.


Inteligentne systemy transportowe

Trafficweb został zaprojektowany jako centralny węzeł dla wszystkich Twoich danych o ruchu. Dzięki obsłudze większości urządzeń i łatwym w użyciu interfejsom API możesz monitorować ruch w czasie rzeczywistym i łączyć systemy zarządzania. Niezależnie od tego, czy używasz narzędzi GIS do planowania, czy znaków o zmiennej treści do kierowania ruchem, Trafficweb jest idealnym centrum dla Twoich danych.